października 30,2015

Kuchenne gafy najczęściej wynikają z niewiedzy lub ignorowania norm projektowych, stworzonych przecież właśnie po to żeby kuchnia była wygodna i funkcjonalna. Wychodzenie poza schemat w przypadku ergonomii naraża nas na niewygodę, koszty, a bywa że nawet na urazy.

Czytaj dalej >>
 
października 27,2015

Wybierając oświetlenie do kuchni, powinniśmy zwrócić uwagę zarówno na jego barwę, jak i na sposób rozmieszczenia punktów świetlnych.

Czytaj dalej >>
 
października 17,2015

Tapeta w kuchni sprawdzi się równie dobrze jak płytki , trzeba tylko pamiętać o kilku rzeczach, tak aby służyła nam przez długi czas.

Czytaj dalej >>
 
kwietnia 16,2014

Czy wiecie, że cena kuchni w dużej mierze zależy od tego czy macie w kuchni szafkę narożną?

Czytaj dalej >>
 
marca 28,2014

Chciałbyś wiedzieć ile kosztuje nowa kuchnia?

Czytaj dalej >>
 
marca 16,2014

Marzysz o własnej kuchni? Jesteś ciekawy ile może ona kosztować? Wejdź do naszego kalkulatora,

dopasuj rozmiar, materiały i standard, a już po chwili otrzymasz e-maila z wyceną kuchni Twoich marzeń!

 

 

Czytaj dalej >>
 
lutego 19,2014

Jeżeli jesteście na etapie projektowania lub poszukiwania nowej kuchni, to pewnie zainteresuje Was temat frontów, a dokładnie materiałów, z których są one wykonane.

Do tych najpopularniejszych i najczęściej spotykanych należą fronty: oklejane folią pcv, lakierowane, fornirowane oraz te ponadczasowe -fronty drewniane.

Spróbuję dzisiaj przybliżyć Wam cechy poszczególnych frontów. Będzie Wam łatwiej poruszać się po „świecie kuchni” i zrozumieć specyfikę tych materiałów.

Czytaj dalej >>
 
grudnia 3,2013

Nie trzeba kochać kolor zielony, żeby wiedzieć jak wiele energii i optymizmu w nim drzemie. W kuchni spotykamy go coraz częściej i to nie tylko na talerzu...

Czytaj dalej >>
Autor: Aleksandra Jankowska

 
listopada 28,2013

Ostatnio, coraz modniejsza staje się podłoga betonowa. Jest ona ciekawą alternatywą dla płytek podłogowych lub paneli drewnianych. Taka podłoga jest bardzo wytrzymała i trwała, a ponieważ nie ma fug, jest również łatwa w czyszczeniu i odporna na plamy z wina, kawy czy soku.

Czytaj dalej >>
Autor: Aleksandra Jankowska

 
listopada 22,2013

Stół to bardzo ważny meble w każdym mieszkaniu, jest symbolem gościnności, domowego ogniska i bliskości. Teraz, kiedy żyjemy w takim pośpiechu, stół może okazać się dobrym pretekstem do zwolnienia tępa...Dlatego może warto poszukać jakiegoś wyjątkowego stołu, który przypomni nam, że nie jesteśmy robotami.

 

Czytaj dalej >>
Aleksandra Jankowska

Tworzę z pasji, prowadzę autorskie biuro projektowe, i w wolnym czasie wpadam tu żeby porozmawiać z Wami o kuchniach.

Jeżeli macie jakieś pytania piszcie do mnie.

Aleksandra Jankowska

projektant, Jankowska DESIGN