grudnia 3,2013

W kolorze grynszpanu czy młodego groszku?

Nie trzeba kochać kolor zielony, żeby wiedzieć jak wiele energii i optymizmu w nim drzemie. Jest to kolor, który wbrew pozorom jest dość uniwersalny. Wiosnom i latem widujemy go w różnych wariacjach kolorystycznych, praktycznie pasuje do każdego koloru. Z kolei zimą, świerki i inne iglaste drzewa pięknie wyglądają z białym puchem. Dlatego śmiało możemy czerpać z natury i przenosić te gotowe zestawy do naszych mieszkań. Z resztą, zobaczcie sami...

 

 

 

 

 

 

 

1. Miętowa zieleń pięknie prezentuje się w połączeniu z bielą i drewnem. Taka kuchnia wygląda bardzo naturalnie. (źródło)
2. Dla tych, którzy wolą chłodne wnętrza - mięta i turkus. (źródło: pinterest ) 
3. Biała kuchnia, której wnęki pomalowano różnymi odcieniami zieleni to dobre rozwiązanie, dla osób które wolą drobne zmiany. (źródło: pinterest)

 

 

 

 

 

4. Groszkowa zieleń pięknie odbija światło, w połączeniu z bielą tworzy orzeźwiające wnętrze. (źródło: pinterest)
5. Kuchnia, w której wiecznie króluje wiosna. Śniadanie w takiej kuchni, to energia i dobry nastój na cały dzień. (źródło: pinterest)
6. Nowoczesna kuchnia w kolorach ziemi. Zgniła zieleń pięknie łączy się z ciepłym drewnem, beżami i metalem. (źródło)

 

 

 

7. W militarnej zieleni kuchnia wygląda męsko, a zarazem młodzieżowo. Ciemne kolory rozjaśnia podłoga i ściana. (źródło: pinterest)
8. Połączenie niczym z pałacu, dojrzały zielony kolor zestawiony ze złotem lub miedzią wygląda bardzo elegancko. (źródło)
9. Butelkowa zieleń, czerń i srebro choć to połączenie częściej spotyka się w modzie niż we wnętrzach, w tej kuchni wygląda bardzo efektownie. (źródło)

 

10. Róż i mięta to połączenie prawie jak z deseru. Jest słodkie i świeże. (źródło)
11. Zwyczajna kuchnia doprawiona dodatkami w rożnych odcieniach zielenie staje się przytulna. (źródło: pinterest)
12. Jaskrawe kolory, wyraźne kontrasty i wzory, kuchnia w takim zestawie wygląda wesoło i bardzo oryginalnie. (źródło: pinterest)

 

 

Jak Wam się podobało moje zestawienie?


Pozdrawiam,

 

Aleksandra Jankowska

G+

 

 

 

Autor: Aleksandra Jankowska

grudnia 3,2013 22:19 0